Cardtek Group, dünyaya sunduğu ödeme sistemleri çözümlerini Cartes Fuarında sergileyecek

Cardtek Group, dünyaya sunduğu ödeme sistemleri çözümlerini 4 - 6 Kasım tarihleri arasında Cartes Paris Fuarında sergileyecek

Cardtek Group, ödeme sistemleri sektöründeki uluslararası oyuncuları bir araya getirerek sektörün nabzını tutan Cartes Fuarı'nda Türk ödeme sistemlerinin gelişmiş alt yapısını örnek uygulamalarla sergileyecek. Cardtek Group, 4-6 Kasım 2014 tarihleri arasında, Paris'te düzenlenecek fuarda, uçtan uca tüm sektörü kapsayan çözümleri ile birlikte Apple Pay ile gündeme oturan NFC tabanlı ödeme çözümlerini de anlatacak. Cardtek Group'un ödeme sistemleri alanındaki çözümleri Cartes Fuarı'ndaki 4L 028 no'lu standta sergilenecek.
 

Ödeme sistemleri alanında Avrupa'nın en büyük fuarı Cartes, 4-6 Kasım 2014 tarihleri arasında, 70'e yakın ülkeden katılımcıları Fransa, Paris'te buluşturuyor. Cartes Fuarı katılımcıları, sektördeki son gelişmeleri öğrenmenin yanı sıra, uzmanlarla birlikte deneyimleme imkanı da buluyorlar. Cartes Fuarı'na bu yıl özellikle mobil ödeme alanındaki gelişmelerin damga vurması bekleniyor.

Cardtek Group'un Uçtan Uca Çözümleri Cartes'te
Türk ödeme sistemlerinin tüm dünyada haklı bir üne sahip olmasında büyük payı olan Cardtek Group, Cartes Fuarı'nda sektöre yönelik çözümlerini tanıtacak. 2006 yılından bu yana Cartes Fuarı'nda yer alan Cardtek Group da, başta Apple Pay nedeniyle üzerinde çok konuşulan NFC tabanlı ödeme çözümleri olmak üzere veri güvenliğinden ulaşımda kartlı ödemeye, donanım ürünlerinden anında kart basım sistemlerine ve mobil ödemelere kadar ödeme sistemlerinin her alanına yönelik çözümleriyle fuarda yer alacak. Cardtek Group, sadece Türkiye'ye yönelik değil, Orta Doğu'dan Amerika'ya, Avrupa'dan Güney Amerika'ya kadar dünyanın dört bir yanına ödeme sistemleri çözümleri sunuyor.

Apple Pay'la Gündeme Gelen NFC'li Ödeme Sistemleri Cartes'te Cardtek Group Standında
Apple tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen iPhone 6 lansmanıyla birlikte gündeme gelen Apple Pay, NFC'li ödeme sistemleri için popüler bir örnek teşkil ediyor. Cardtek Group şirketlerinden Phaymobile, halihazırda Apple Pay'ı hayata geçirecek sisteme sahip bulunuyor. Apple'ın ardından bir çok global markanın bu sistemi ürünlerinde daha aktif kullanması bekleniyor. Öte yandan, Cardtek Group, 2007 yılından bu yana NFC'li ödeme sistemleri üzerinde çalışıyor ve konuyla ilgili, aralarından MasterCard ve Visa'nın da bulunduğu bir çok global firmayla iş birliği yapıyor. Grup şirketlerinden SmartSoft dünyanın ilk NFC pilot projelerinden birini Akbank ile gerçekleştirmiş, 2011 yılında ise DenizBank ile NFC teknolojisine sahip işlem yapabilen ilk ön ödemeli sistemi hayata geçirmişti.

 

 

Cardtek Group SESAMES'de Yarışıyor
Bir çok kez inovatif ürünleriyle Cartes Fuarı'nda SESAMES ödül programında finale çıkan Cardtek Group, bu yıl SmartSoft'un PayMech Cloud Kernel ürünüyle Trusted Internet/Autentication kategorisinde Sesames finalistleri arasında yer alıyor. Ödüller 3 Kasım tarihinde açıklanacak.